16 Вересня, 2020 р., 16:59
Розпочато капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення по вул. Механізаторів в м. Калинівка.
16 Вересня, 2020 р., 15:49
ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» повідомляє, що на його базі розпочав свою роботу Навчальний центр, який проводить дистанційне навчання з підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів, діяльність яких пов’язана з наданням послуг автомобільного транспорту, з питаннями безпеки перевезень, охорони праці та пожежної безпеки, за напрямом з питань надання послуг автомобільного транспорту: внутрішні перевезення пасажирів, міжнародні перевезення пасажирів, внутрішні перевезення вантажів, міжнародні перевезення вантажів.
16 Вересня, 2020 р., 12:09
Триває капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення по вул. Маяковського в м. Калинівка.
16 Вересня, 2020 р., 09:04
15 вересня учні початкових класів загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка зібрались на шкільному подвір’ї, щоб взяти участь у Фестивалі ранкової зарядки та рухової активності «Рух заради здоров’я», який проводиться в рамках заходів до Дня фізичної культури і спорту.
15 Вересня, 2020 р., 16:19
В рамках проведення Олімпійського тижня у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 м. Калинівка 11 вересня відбувся велопробіг, до якого долучилися учні 9-11 класів та вчителі.
15 Вересня, 2020 р., 14:59
Розпочато капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення по вул. Промислова (від ГУ ДСНС до ЕЗДМ) в м. Калинівка.
15 Вересня, 2020 р., 12:54
З наближенням холодів тема оформлення субсидій на комунальні послуги для вразливих верств населення стає все більш актуальною.
15 Вересня, 2020 р., 08:40
До уваги мешканців м. Калинівка!
14 Вересня, 2020 р., 15:51
Розпочато капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення по вул. Незалежності (від вул. Димінського до ПАТ "КРП "Агромаш") в м. Калинівка. Наразі триває встановлення нових опор вуличного освітлення вздовж проїжджої частини вулиці.