10 Грудня, 2020 р., 16:27
За прогнозом Вінницького обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці 11 грудня по Вінницькій області та м. Вінниці очікується туман: видимість - 200-500 м, ожеледь, на дорогах ожеледиця, впродовж доби пориви південно-східного вітру 15-20 м/с.
10 Грудня, 2020 р., 15:24
Щороку юні таланти вокального ансамблю «Камертон» Калинівської дитячої музичної школи покращують власний результат та поповнюють скарбницю своїх досягнень черговими перемогами. Так, нещодавно творчий колектив у складі Олександри Федун, Аліни Ференець, Софії Юшкалюк, Анни Головащенко, Анастасії Семенової під керівництвом Олени Яремчук-Федун здобув перше місце на Всеукраїнському пісенному конкурсі «Україна – це світло» у номінації «Естрадний вокал, ансамблі, 12-14 років».
10 Грудня, 2020 р., 09:27
У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» 9 грудня у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Дружелюбівка класним керівником 10 класу Яковлєвою О. А. було проведено виховну годину на тему «Мій улюблений світ - без насилля». Учитель розповіла учням про види насильства, а саме: фізичне, психологічне, економічне, сексуальне. Також діти дізналися про те, що потрібно робити у випадку насильства, як уберегти себе та куди звертатися по допомогу у випадку проявів насильства.
09 Грудня, 2020 р., 14:13
Щодо перерахунку пенсій з 1 грудня 2020 року детально проінформувала начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака.
09 Грудня, 2020 р., 10:07
Відбувся міський етап змагань зі стрітболу серед юнаків та дівчат 2003 та 2006 років народження за програмою Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Вінницької області у 2020-2021 навчальному році. Змагання проходили 3-4 грудня на базі загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.
08 Грудня, 2020 р., 15:47
Повідомляємо, що Урядом відновлено виплату допомоги на дітей до 10 років на період з 01.11.2020 року по 31.12.2020 року.