11 Листопада, 2020 р., 11:46
Заходи з озеленення тривають - продовжується осіння висадка дерев та кущів на численних зелених зонах міста.
10 Листопада, 2020 р., 15:35
Сьогодні працівники КП «Благоустрій міста Калинівка» за допомогою автовишки здійснюють обрізку дерев вздовж повітряних ліній мережі зовнішнього вуличного освітлення біля перехрестя вулиць Пархоменко та М. Грушевського у м. Калинівка.
10 Листопада, 2020 р., 12:45
Традиційно, до Дня української писемності та мови, який відзначається 9 листопада на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія, у Калинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2-гімназії проведено низку заходів під гаслом «Почни з себе! Спілкуйся, пиши, думай - українською!».
10 Листопада, 2020 р., 09:40
9 листопада в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Дружелюбівка відзначили День української писемності та мови.
10 Листопада, 2020 р., 09:24
День української писемності та мови, який щороку відзначається 9 листопада, свято, що своєю глибинною духовною суттю звеличує українську націю.
09 Листопада, 2020 р., 15:09
Працівники комунального підприємства здійснюють заміну непрацюючих перегорілих ламп, пошкоджених ліхтарів, пошук короткого замикання тощо.
09 Листопада, 2020 р., 15:06
Сьогодні, в День української писемності та мови, в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4  м. Калинівка проведено низку цікавих заходів.
09 Листопада, 2020 р., 14:34
Сьогодні, в День української писемності та мови, традиційно відбувся Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
09 Листопада, 2020 р., 11:56
Протягом жовтня Центром професійного розвитку педагогічних працівників Калинівської міської об’єднаної територіальної громади для педагогів закладів загальної середньої освіти громади було організовано 9 вебінарів щодо використання технологій дистанційного навчання.
09 Листопада, 2020 р., 11:43
Виконавчий комітет Калинівської міської ради повідомляє, що згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470, та відповідно до Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Калинівської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 19.02.2020 року №48, проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Калинівської міської ради.