28 Жовтня, 2020 р., 13:17
28 жовтня 1944 року відбулося остаточне витіснення військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України, а саме, повне вигнання угорських та німецьких військ із найзахіднішого регіону теперішньої України – Закарпаття в результаті здійснення Східно-Карпатської наступальної операції.
27 Жовтня, 2020 р., 17:03
Медичний заклад буде утеплено комплексно, адже дуже важливо забезпечити належний температурний режим у приміщенні та підвищити енергоефективність будівлі, яка будувалась за стандартами, далекими від сучасних.
27 Жовтня, 2020 р., 14:40
З метою покращення соціальної інфраструктури Калинівської міської ОТГ до Мінрегіону Калинівською міською радою подано проєкт регіонального розвитку, який може реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.
27 Жовтня, 2020 р., 12:43
АТ «Вінницягаз» закликає усіх споживачів природного газу пам’ятати та дотримуватися правил безпеки під час використання газу в побуті.
27 Жовтня, 2020 р., 09:46
Аби наше місто було красивим і затишним, працівники КП «Благоустрій міста Калинівка» продовжують працювати над створенням цікавих та естетичних зелених локацій.
26 Жовтня, 2020 р., 14:01
Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Сьогодні на сервісі доступна інформація про 1200 послуг — місце, строки, вартість, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.
26 Жовтня, 2020 р., 12:17
Комунальне підприємство "Калинівкаводоканал" розпочало капітальний ремонт першої черги водогону з насосної станції другого підйому до автодороги Т-02-19 «Стара Гута – Калинівка – Турбів» на відрізку км 41+608 км 42+475 за межами м. Калинівка.
25 Жовтня, 2020 р., 11:20
Шановні автомобілісти і дорожники, ветерани галузі!
25 Жовтня, 2020 р., 11:17
До уваги мешканців м. Калинівка!
24 Жовтня, 2020 р., 20:44
Традиційно, в останню неділю жовтня Україна переходить на зимовий час. Цієї ночі, з 24 на 25 жовтня, о 4:00 за київським часом стрілки годинника переводяться на одну годину назад.