07 Грудня, 2020 р., 16:12
Сьогодні в Калинівському районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.
07 Грудня, 2020 р., 12:26
Шановні депутати, старости, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!
06 Грудня, 2020 р., 15:02
День Збройних Сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в час збройної зовнішньої агресії. Це свято тих, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати нашу державу, її суверенітет і незалежність.
06 Грудня, 2020 р., 10:07
Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!