Вінницька область, Хмільницький район

Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2020 10:53

Шановні працівники культури, аматори та майстри народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати людям радість,

наповнювати високими і світлими почуттями душі та серця, вчити розуміти прекрасне.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Вам випала почесна місія - формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

Ваш професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість майстрів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій.

Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте нашу громаду, примножуєте її успіхи і досягнення, несете багату культурну спадщину до серця кожного її мешканця.

Щедрих вам творчих ужинків, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги та натхнення, людської шани і вдячності.

Хай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує нові життєві перемоги.

Зі святом!

З повагою,

міський голова Анатолій Шамалюк.