Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 07.12.2020 року

Дата: 07.12.2020 15:50

Фото без опису

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 7 грудня в Україні зафіксовано 8641 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Станом на 11.00 годин 07.12.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 20600 підозр на COVID-19Коронавірус вперше виявлено у – 127 осіб.

Одужало 10728 осібЗареєстровано 316 летальних випадів  від ускладнень викликаних коронавірусною хворобою.

На території Калинівського району зареєстровано 711 випадків захворювання. За минулу добу виявлено 2 нових випадків захворювання.