Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2020 16:12

Сьогодні в Калинівському районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

З вітальними промовами та щирими побажаннями до присутніх у залі звернулись міський голова Василь Поліщук, заступник голови Калинівської райдержадміністрації Юрій Плахотнюк та депутат Вінницької обласної ради Ілля Гуменчук.

- Місцеве самоврядування є найбільш наближеною до громадян ланкою влади. Саме до вас, представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І від вашого професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє Калинівської громади, - зазначив у своєму виступі Василь Поліщук.

За сумлінну працю, ініціативу та наполегливість у вирішенні питань соціально-економічного розвитку територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування грамотами Калинівської міської ради та Калинівської райдержадміністрації відзначено кращих працівників органів місцевого самоврядування та депутатів.

Учасників зібрання привітали невеличкою святковою програмою вихованці музичної школи та артисти районного будинку культури..

Урочистості проведено з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.