Вітаємо з Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2020 12:26

Фото без описуШановні депутати, старости, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Сьогодні ми відзначаємо День місцевого самоврядування - професійне свято людей з активною життєвою позицією, лідерів, всіх тих, кому громада довірила право представляти свої інтереси, вирішувати найскладніші життєві питання, підвищувати рівень життя та сприяти утвердженню в українському суспільстві принципів демократії.

Прийміть найщиріші вітання та слова вдячності за вашу сумлінну і самовіддану працю на благо розвитку громади, за високий професіоналізм та компетентність, відповідальність і справжню турботу про права та інтереси наших мешканців.

Нехай людська шана та повага будуть найкращою подякою за вашу працю, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Міцного вам здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння громаді та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги.

З повагою,

міський голова               Василь Поліщук