11 Березня, 2024 р., 08:38
За минулу добу на фронті відбулося 64 бойові зіткнення, ворог завдав чотири ракетні та 88 авіаційних ударів, здійснив 96 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях українських військ та населених пунктах. Про це стало відомо із ранкового зведення Генерального штабу Збройних Сил України.
10 Березня, 2024 р., 05:51
Під час повітряної тривоги цієї ночі в громаді гучно. Внаслідок роботи ППО, уламки пошкодили об'єкт інфраструктури, в результаті чого виникла пожежа.
09 Березня, 2024 р., 09:47
Сьогодні, 9 березня,  210-та річниця з Дня народження генія українського народу Тараса Шевченка - видатного митця, життя і творчість якого надихають український народ до боротьби за правду та свободу.
09 Березня, 2024 р., 08:47
У ніч на 9 березня 2024 року противник атакував 15-ма ударними безпілотниками типу «Shahed» (райони пусків Чауда (ТОТ українського Криму), Приморсько-Ахтарськ (рф).
08 Березня, 2024 р., 12:51
8 березня українським захисникам, які нині боронять землю від російських окупантів, відправили чергову допомогу - автомобіль швидкої допомоги та гостинці. Автомобіль швидкої допомоги був придбаний за сприяння громадської організації «ВПО України».
08 Березня, 2024 р., 09:17
В Україні щороку восени й навесні починається сезон паління сухої трави, листя, гілок дерев та різного сміття, попри те, що це заборонено. За такі дії загрожують — адміністративна та навіть кримінальна відповідальність.
08 Березня, 2024 р., 08:49
російська армія вкотре атакувала Україну дронами-камікадзе Shahed-136 у ніч проти 8 березня. Військові заявляють, що росіяни випустили 37 безпілотників. Силам протиповітряної оборони вдалося знищити 33 цілі. Також загарбники запустили одну ракету С-300 та дві керовані авіаційні ракети типу Х-59. Можливі й подальші обстріли території України, тому не ігноруйте сигналів повітряної тривоги.
07 Березня, 2024 р., 16:04
З приходом весни у Калинівській громаді розпочали ямковий ремонт доріг. Однак, цьогоріч у зв’язку із воєнним станом та з метою економії коштів ремонтні роботи виконують господарським методом.
07 Березня, 2024 р., 14:07
Жителі Калинівської громади продовжують активно допомагати українським захисникам. У старостинських округах, в закладах освіти та культури готують смачні гостинці для військових, плетуть захисні сітки, виготовляють окопні свічки та запалювачі.
07 Березня, 2024 р., 08:45
російська армія продовжує наступати в районах Куп'янська, Кремінної, Бахмута, Авдіївки, Мар'їнки, Вербового, Роботиного та Кринків. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.