Військовим з Калинівщини передали ще один автомобіль швидкої допомоги

Дата: 08.03.2024 12:51

Фото без опису8 березня українським захисникам, які нині боронять землю від російських окупантів, відправили чергову допомогу - автомобіль швидкої допомоги та гостинці. Автомобіль швидкої допомоги був придбаний за сприяння громадської організації «ВПО України».

-Наша організація нараховує 33 офіси по всій Україні. Головний напрямок нашої роботи – це допомога ВПО. Однак, сьогодні ми розширили свою діяльність та активно допомагаємо Збройним силам України, - каже координатор проєкту – представник ГО «ВПО України» Андрій Юзвенко. - Наші партнери з Тайваню придбали сорок два автомобілі швидкої допомоги та п’ятдесят тактичних тягачів, які передали в Україну. Один  з автомобілів  швидкої допомоги на звернення Калинівського міського голови Василя Поліщука ми передаємо Калинівській громаді.

Разом з автомобілем  ГО «ВПО України» передала гуманітарну допомогу – медичні маски, халати, вологі серветки. До доброї справи долучилися й жителі Калинівської громади, які приготували для захисників смачні гостинці – солодощі, квашені овочі, мед, консервацію.

-Вдячний нашим благодійникам, які допомагають військовим. Сьогодні представники громадської організації «ВПО України» передали нам автомобіль, який ми відправимо в одну із військових частин, яка нині захищає рідну землю, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Тільки разом і тільки до Перемоги.