14 Березня, 2024 р., 08:42
Шановні добровольці, прийміть щиросердні вітання із Днем українського добровольця. Ви – приклад для наслідування усіх українців. Ви першими за покликом душі та серця стали на захист своєї країни. Ви – справжні Герої, лицарі духу, добра та відданості.
14 Березня, 2024 р., 08:41
Протягом минулої доби відбулося 79 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 2 ракетних та 64 авіаційних удари, здійснив 93 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення.
13 Березня, 2024 р., 15:28
Комунальне підприємство «Благоустрій міста Калинівка» господарським способом при співфінансуванні міської ради капітально відремонтувало сміттєвоза на базі автомобіля МАЗ, 2006 року випуску. Старий автомобіль перебував в аварійному стані. За роки експлуатації спецобладнання потребувало заміни та капітального ремонту.
13 Березня, 2024 р., 12:34
Тринадцятого березня у Нападівці на стіні гімназії відкрили меморіальні дошки в пам'ять Героїв-земляків Сергія Сторожука та Олександра Штиха, які загинули на війні з російськими окупантами.
13 Березня, 2024 р., 08:55
російські окупанти продовжують обстрілювати територію України, руйнувати міста та села, вбивати мирне населення. На жаль, є убиті та поранені внаслідок ракетних ударів по Кривому Рогу, в результаті яких є влучання у п'ятиповерховий і дев’ятиповерховий будинки, удару дроном-камікадзе Shahed-136 по житловому п'ятиповерховому будинку в Сумах. Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття родинам загиблих. Ніколи не забудемо, ніколи не пробачимо.
12 Березня, 2024 р., 15:00
На початок 2024 року заборгованість населення комунальному підприємству «Управляюча компанія «Житловик» становить 1 250 000 гривень. Заборгованість до 5 тисяч гривень мають 267 абонентів на суму 467 091.15 гривень, борг від 5 до 10 тисяч гривень – у 57 абонентів на суму 344 759.55 гривень, від 10 до 15 тисяч гривень мають борг 22 абоненти на суму 255 557.87 гривень, заборгованість від 15 до 20 тисяч гривень у 8 абонентів на суму 133 132.14 гривень, один абонемент має заборгованість 24 631,66 гривні.
12 Березня, 2024 р., 09:36
Калинівщина знову у скорботі – у жорстокому бою за Україну на Донеччині загинув відважний захисник України Олександр Оліх.
12 Березня, 2024 р., 08:27
російська армія атакувала Україну дронами-камікадзе Shahed-136 у ніч проти 12 березня. Військові заявляють, що ворог випустив 22 безпілотники. Сили протиповітряної оборони збили 17 цілей. Гучно було й на території Калинівської громади. Працювало ППО. Ймовірні й подальші обстріли території України, тому не ігноруйте сигналів повітряної тривоги. Бережіть своє життя та життя рідних.
11 Березня, 2024 р., 15:07
Родичі загиблих ветеранів війни, Захисників і Захисниць України можуть потребувати допомоги у розв’язанні юридичних питань. Отримати професійну юридичну допомогу можна, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги — це право гарантоване Законом України «Про безоплатну правничу допомогу».
11 Березня, 2024 р., 11:15
Калинівська міська рада продовжує виконувати запити воїнів-земляків. Цього разу на передову українським захисникам відправили комплекти форми, спецобладнання, акумулятор, набір інструментів, медичні препарати та смаколики.