Чергова допомога від Калинівської громади поїхала до наших військових

Дата: 02.02.2024 11:04

Жителі Калинівської громади черговий раз передали гостинці військовим, які нині боронять українську землю від російських окупантів.

Цього разу спільними зусиллями міської ради, освітян та жителів старостинських округів зібрали необхідні речі та смаколики для захисників.

Кожен старостинський округ та навчальний заклад подбали про те, щоб разом зі смачними гостинцями військові отримали слова вдячності, дитячі малюнки та побажання найшвидшої Перемоги.

-Попри фінансові труднощі серед пріоритетів нашої громади залишається незмінним забезпечення оборони та безпекових умов. Ми будемо продовжувати допомагати збройним силам, а також відстежувати їх запити, – зауважив Калинівський міський голова Василь Поліщук.