Розпочалася 712 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 05.02.2024 08:22

Фото без описуросійські окупанти наступають у районах Новобахмутівки, Степового, Авдіївки, Георгіївки, Новомихайлівки, Богданівки, Кліщіївки, Роботиного та Приютного. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.

Військові заявили, що за добу на фронті відбулося 78 бойових зіткнень. З них найбільше, 31, – в районі Новобахмутівки, Степового та Авдіївки. Ще 14 атак відбили неподалік Георгіївки та Новомихайлівки Донецької області.

Крім того, Сили оборони відбили ще 13 атак поблизу Тоненького, Сєверного, Первомайського, Невельського Донецької області.

На Мар’їнському напрямку українські воїни й далі стримують противника неподалік Георгіївки та Новомихайлівки Донецької області, де відбито 14 атак.

На Херсонському напрямку Сили оборони надалі продовжують утримувати позиції та відбивати штурми окупаційних військ. Попри значні втрати, ворог протягом минулої доби здійснив три безуспішні штурмові дії.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по п'ятьох районах зосередження особового складу противника.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 5 лютого показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,12 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук