13 Вересня, 2023 р., 11:47
Наближається опалювальний сезон – період найбільшого користування газовими приладами. Ми готуємо їжу на газових плитах, гріємо воду газовими колонками, обігріваємо свої оселі тощо. Але одна маленька помилка може спричинити надзвичайну ситуацію, привести до справжньої трагедії, загибелі десятків людей.
13 Вересня, 2023 р., 08:32
Збройні Сили України почали атакувати у районі тимчасово окупованого Донецька. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу ЗСУ.
12 Вересня, 2023 р., 08:31
Головне управління розвідки Міноборони 11 вересня повідомило про відновлення контролю над «вишками Бойка» у Чорному морі. росія втратила частину можливостей для спостереження та ураження українських сил, а Сили оборони ці можливості отримали, каже LIGA.net представник ГУР Міноборони Андрій Юсов. Від лютого 2022 року росіяни використовували ці вежі для встановлення різноманітних сенсорів моніторингу, контролю та спостереження.
11 Вересня, 2023 р., 14:40
Десятого вересня у День фізкультури та спорту у Корделівці провели благодійний міні-турнір з футболу, на якому зібрали близько двох тисяч гривень для потреб ЗСУ.
11 Вересня, 2023 р., 08:42
Впродовж минулої доби, 10 вересня, ворог завдав 5 ракетних, 87 авіаційних ударів, 44 атаки MLRS по позиціях українських військ та цивільних цілях у різних населених пунктах. Окупанти також атакували Україну 33 дронами-камікадзе Shahed-136/131, з яких 26-х перехопила українська ППО. Російські терористичні атаки завдали руйнувань та пошкоджень понад 100 приватним будинкам та іншій цивільній інфраструктурі.
10 Вересня, 2023 р., 08:48
У Калинівській громаді продовжують ліквідовувати наслідки ракетних обстрілів. Тривають ремонтні роботи, потерпілим надається допомога в реєстрації на платформі є-Допомога.
09 Вересня, 2023 р., 10:06
Калинівська громада знову зазнала гіркої втрати. Внаслідок поранень несумісних з життям, отриманих в результаті стрілецького бою з противником, поблизу села Діброва, Сєвєродонецького району, Луганської області 7 вересня загинув Юрій Мельник.
09 Вересня, 2023 р., 09:01
08 Вересня, 2023 р., 15:46
Вже стало доброю традицією до Дня фізкультури та спорту відзначати кращих спортсменів громади та їх тренерів. Цьогоріч грамотами, подяками Калинівської міської ради та грошовими преміями відзначили 107 спортсменів, які вибороли призові місця на обласних, всеукраїнських та європейських турнірах.
08 Вересня, 2023 р., 08:40