18 Вересня, 2023 р., 08:31
В ніч проти 18 вересня та зранку росія атакувала Україну зі стратегічної авіації. На тлі масштабної повітряної тривоги вибухи було чутно у Хмельницькій та Одеській областях. У небі над Дніпропетровщиною збили дві крилаті ракети окупантів. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.
17 Вересня, 2023 р., 07:43
Сьогодні російська федерація завдала авіаційно-ракетних ударів по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.
16 Вересня, 2023 р., 08:30
Дев’ятого вересня під час виконання бойового завдання на Запоріжжі загинув нацгвардієць Роман Главатськіх.
16 Вересня, 2023 р., 07:53
Протягом минулої доби відбулося 24 бойових зіткнення. Ворог завдав 59 авіаційних ударів та здійснив 36 обстрілів з реактивних систем залпового вогню як по позиціях наших військ, так і по цивільних об’єктах нашої держави. Окупанти атакували Україну 17 дронами-камікадзе типу “Shahed-136/131”, усі знищено засобами протиповітряної оборони України.
15 Вересня, 2023 р., 12:03
Чотирнадцятого вересня перед початком сесійного засідання начальник відділення поліції №1 м.Калинівка Володимир Олексюк представив громадськості поліцейських офіцерів громади, які дбатимуть про безпеку жителів населених пунктів, які вони обслуговують, та разом з органами місцевого самоврядування працюватимуть над створенням комфортного правового середовища.
15 Вересня, 2023 р., 08:27
Під час штурмових дій Сили оборони заволоділи Андріївкою Донецької області, завдають окупантам значних втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах, йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ.
14 Вересня, 2023 р., 16:57
Російські загарбники обірвали ще одне молоде життя. У результаті стрілецького бою, мінометного та артилерійського обстрілу на Запоріжжі загинув смертю Героя сержант Національної гвардії України Володимир Демчук. Герою у квітні виповнилося двадцять шість років.
14 Вересня, 2023 р., 15:41
Чотирнадцятого вересня відбулася чергова 39 сесія Калинівської міської ради у роботі якої взяли участь два командири військових підрозділів, які дислокуються на території громади, українські захисники, депутат Вінницької обласної ради Ілля Гуменчук, заступник голови Хмільницької військової районної адміністрації Дмитро Сидоренко, а також керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств, виконуючі обов’язки старостів.
14 Вересня, 2023 р., 08:42
Протягом минулої доби відбулося 29 бойових зіткнень. Ворог завдав 2 ракетних та 92 авіаційних ударів, здійснив 42 обстріли з реактивних систем залпового вогню як по позиціях наших військ, так і по цивільних об’єктах нашої держави.
13 Вересня, 2023 р., 14:58
Упродовж багатьох років жителі Калинівської громади допомагають заготовити продукти харчування для Калинівської центральної районної лікарні. Традиційно в осінню пору по селах районну проходить заготівля для медичного закладу овочів, картоплі.