У Калинівці відбувся V Відкритий турнір з хокею на траві пам’яті Олександра Реви

Дата: 26.04.2024 10:32

Фото без описуЗ 23 по 25 квітня у Калинівці  проходив V Відкритий турнір з хокею на траві серед юнаків 2011 р.н. і молодші пам’яті майстра спорту з хокею на траві  Олександра Реви.

У змаганнях взяли  участь 14 команд з різних регіонів країни: Сум, Житомира, Бердичева, Вінниці, Томашполя, Калинівки.

За підсумками змагань перше місце  здобула команда «Авангард-1» м. Калинівка. Срібло змагань також у калинівчан -  команди  «Авнгард-2». Третє місце посіла команда Томашпільської територіальної громади.

Нагадаємо, що Олександра Реву вважають фундатором хокею на траві у нашому місті. Впродовж чотирнадцяти років він працював тренером з хокею на траві у спортивній школі «Авангард». Ціла когорта його вихованців - калинівчан грали за юнацьку, молодіжну, студентську та національну збірні України, стали майстрами спорту.