Ще два потужних Bandera Power від Калинівської громади допомагатимуть у службі українським захисникам

Дата: 26.04.2024 13:00

Фото без описуНа запит однієї із військових частин Калинівська міська рада придбала ще два найпотужніших блоки багатоканальної швидкої зарядки Bandera Power 860S. Це потужніші зарядні станції з запасом енергії 3,2 кВт, зібрані на акумуляторах LiFePO4, які мають 2500 циклів повного заряду-розряду, цього вистачить на багато років експлуатації при дотриманні всіх технічних умов.

Модель обладнана потужним, надійним інвертором із чистою синусоїдою, що дозволяє живити будь-яку техніку, споживання якої не перевищує показника номінальної потужності. На верхній панелі:  1 рознімання для підзарядки від сонячного модуля;  3 розетки 220 вольт на потужність 2 кВт.;  4 порти USB Quick Charge. Використовується міцний алюмінієвий корпус, що збільшує надійність та зменшує можливість механічних пошкоджень, а також сприяє тепловідводу.

-Ці потужні блоки багатоканальної швидкої зарядки допоможуть нашим військовим у службі, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. -  Не перестаємо допомагати нашим військовим та віримо у ЗСУ та нашу Перемогу.