Калинівська міська рада
Вінницька область, Хмільницький район

Новини громади

13 Червня, 2022 р., 09:25
Калинівщина знову у жалобі. 11 червня в результаті артилерійського обстрілу смертю Героя загинув лейтенант Національної гвардії України Олександр Глушко.
13 Червня, 2022 р., 08:58
На Харківському напрямку підрозділи ворога продовжують зосереджувати основні зусилля на веденні позиційної оборони та недопущенні подальшого просування наших військ до Державного кордону України.
10 Червня, 2022 р., 12:21
На звернення Калинівського міського голови до Вінницького Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Калинівщина отримала понад три тонни м’яса птиці для потреб громади.
10 Червня, 2022 р., 09:48
На Харківському напрямку противник продовжує оборонні дії. Основні зусилля ворога зосереджуються на утриманні зайнятих рубежів.
09 Червня, 2022 р., 16:04
Мінрегіон розпочинає Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Конкурс проводиться вже шостий рік поспіль за підтримки Ради Європи та ГО «Інтерньюз-Україна».
09 Червня, 2022 р., 12:30
Відділ освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради проводить попередню онлайн-реєстрацію на безплатні курси для опанування та підвищення рівня володіння українською мовою для внутрішньо переміщених осіб, які бажають підвищити рівень володіння українською мовою.
09 Червня, 2022 р., 11:50
На території Калинівської центральної районної лікарні встановили скриньку Довіри.
09 Червня, 2022 р., 09:15
Триває сто шоста доба війни в Україні. На Слов’янському напрямку зусилля противника зосереджені на підготовці до наступу в напрямку Слов’янська та Барвінкового. Ворог здійснив обстріли цивільної інфраструктури в районах населених пунктів Дібрівне, Комишуваха та Курулька.