14 Квітня, 2024 р., 06:44
Протягом минулої доби відбулося 76 бойових зіткнень. Загалом, ворог завдав 1 ракетного та 109 авіаційних ударів, здійснив 115 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
13 Квітня, 2024 р., 11:00
Головне управління Держпродспоживслужби в Вінницькій області нагадує кілька правил при купівлі насіння, які дадуть змогу убезпечити споживачів від ризику придбання неякісного насіння.
13 Квітня, 2024 р., 10:00
У межах програми  EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини відбудуться:
13 Квітня, 2024 р., 08:20
Протягом минулої доби відбулося 97 бойових зіткнень. Загалом, ворог завдав 2 ракетних та 91 авіаційний удар, здійснив 160 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
12 Квітня, 2024 р., 18:52
Зустріч організовано для інформування керівників громад Хмільницького району.
12 Квітня, 2024 р., 13:32
росіяни продовжують масовані атаки на енергетичну інфраструктуру нашої країни. Ворожі ракети та дрони вже завдали значних пошкоджень українським електростанціям.
12 Квітня, 2024 р., 10:47
Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області закликає громадян із обережністю відноситись до придбання засобів захисту рослин, в т.ч. й з метою їх використання на присадибних ділянках. В Україні періодично трапляються випадки придбання засобів захисту рослин невідомого походження або які мають ознаки фальсифікату.
12 Квітня, 2024 р., 10:10
Відповідно до запиту військових, Калинівська міська рада передала нашим захисникам  чергові чотири пошукових прожектори.
12 Квітня, 2024 р., 08:40
Минула ніч знову пройшла для українців неспокійно. російські окупанти вчергове атакували Україну. Силами та засобами протиповітряної оборони України 16 з 17 ударних БпЛА типу “Shahed” було знищено.
11 Квітня, 2024 р., 14:00
Попри кадровий голод, комунальні підприємства громади продовжують свою роботу у штатному режимі для забезпечення належного санітарного стану  громади.