Новини громади

10 Липня, 2024 р., 08:22
В Україні на фронті ситуація складна, але контрольована. За минулу добу відбулося 128 бойових зіткнень. Наші Сили оборони «безперервно ведуть бойові дії, спрямовані на зрив наступальних планів агресора, знищуючи його особовий склад і техніку», повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.
09 Липня, 2024 р., 15:02
Дев’ятого липня відбулася 59 позачергова сесія Калинівської міської ради, у якій взяли участь заступник голови Вінницької обласної ради Анатолій Ткач, заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації (заступник начальника Хмільницької районної військової адміністрації) Дмитро Сидоренко, коман дування 14 бригади НГУ «Червона калина», начальник другого відділу Хмільницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Паладій, виконуючі обов’язки старостів Калинівської громади, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств.
09 Липня, 2024 р., 14:51
Пора жнив особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у не справному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.
09 Липня, 2024 р., 08:26
У Києві продовжується ліквідація наслідків російських терактів на трьох локаціях. Вночі 9 липня рятувальники виявили під руїнами будинку тіло дитини. Таким чином, кількість загиблих зросла до 27 осіб. Також відомо про 117 постраждалих, які зазнали поранень різного ступеня тяжкості. Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблих. Ворог обов’язково понесе покарання за свої злочини.
08 Липня, 2024 р., 15:46
Як повідомив Калинівський міський голова Василь Поліщук, Калинівська центральна районна лікарня готова прийняти маленьких пацієнтів Охматдиту.
08 Липня, 2024 р., 14:16
Калинівська міська рада виконала чергове замовлення українських захисників та придбала спецобладнання для захисту неба.
08 Липня, 2024 р., 10:28
Агенція регіонального розвитку Вінницької області проводить дослідження потреб та рівня зацікавленості в навчально-консультаційних послугах діючих підприємців та осіб, що хочуть започаткувати і розвивати власну справу з метою планування заходів щодо розвитку бізнес-середовища у громадах області, сприяння самозайнятості та нарощення підприємницького потенціалу населення.
08 Липня, 2024 р., 08:18
За минулу добу на фронті відбулося 117 бойових зіткнень українських військових з російськими окупантами. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активізувався на Лиманському і Курахівському напрямках.
06 Липня, 2024 р., 08:00
У ніч на 6 липня 2024 року ворог завдав удару 27-ма ударними БпЛА типу «Shahed-131/136». Захисникам неба вдалось уразити 24 «шахеди». ППО працювала і у Вінницькій області.