Калинівська міська рада
Вінницька область, Хмільницький район

Новини громади

29 Червня, 2022 р., 08:59
Зберігається загроза авіаційних та ракетних ударів з території республіки білорусь по об’єктах на території України. Тому будьте пильними, не ігноруйте сигналів тривоги.
28 Червня, 2022 р., 15:00
В переддень Дня Конституції України працівники Територіального центру Калинівської міської ради разом з агенцією «Спалах» організували свято у Новій Греблі для дітей, які переїхали до Калинівської громади з місць, де тривають бойові дії.
28 Червня, 2022 р., 11:00
Відповідно до Указу Президента України від 14 грудня 2021 року № 655 почесне звання Мати-героїня присвоїли жительці Нової Греблі Тетяні Петрівні Новогребелець.
28 Червня, 2022 р., 10:49
27 червня у Харкові загинув вірний захисник України підполковник Ігор Селідбовський.
28 Червня, 2022 р., 08:39
Російські окупанти знову показали своє звірство. Десятки безневинних українців загинули в наслідок ракетних обстрілів мирних міст України. Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття родинам загиблих в Кременчук, Харкові, Лисичанську та в інших українських містах. Ніколи не забудемо, ніколи не пробачимо!
28 Червня, 2022 р., 08:00
Шановні жителі Калинівської громади та вимушені переселенці, які нині живуть у нашій громаді, щиро вітаю усіх з одним із найголовніших державних свят – Днем Конституції України.
27 Червня, 2022 р., 14:18
Ще одного автомобіля УАЗ 469 передала днями Калинівська громада українським військовим.
27 Червня, 2022 р., 11:23
З початку повномасштабної війни в Україні у Калинівській громаді відновили роботу дев’ять закладів дошкільної освіти, ще три запрацюють з першого липня. Однією із головних вимог для відновлення роботи в умовах війни дитячих садків, є наявність спеціально облаштованих укриттів для перебування дошкільнят під час повітряної тривоги. На жаль, не всі закладах дошкільної освіти мають укриття, тому нині в громаді поступово облаштовують у дитячих садках укриття та відкривають чергові групи.
27 Червня, 2022 р., 08:51
На Харківському напрямку ворог здійснював обстріли із танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Харків, Шевелівка, Піщане, Чугуїв, Шестакове, Замулівка та Руська Лозова.