11 Квітня, 2024 р., 08:25
Вночі, російські окупанти завдали чергового масованого удару по Україні, застосувавши крилаті ракети та БпЛА типу “Shahed-136/131”. За попередньою інформацією, силами та засобами протиповітряної оборони України 37 з 40 БпЛА було знищено. Інформація щодо ракет уточнюється.
10 Квітня, 2024 р., 15:55
На прохання Калинівського міського голови Василя Поліщука зарибок для зариблення водойм благодійно надав Пиківський рибцех, яким керує Володимир Коваль.
10 Квітня, 2024 р., 13:13
З хвилини мовчання на вшанування пам’яті усіх воїнів, які поклали власні життя, захищаючи у боротьбі із російськими окупантами право українців мирно та щасливо жити на своїй вільній українській землі, розпочалась 54 сесія Калинівської міської ради сьогодні, 10 квітня.
10 Квітня, 2024 р., 10:34
Сьогодні  Вінниччина є одним з найбільш розвинутих регіонів промислового садівництва, який постійно нарощує свій потенціал. Розширення площ садів обумовлено насамперед сприятливими кліматичними, природними та економічними умовами для ефективного розвитку товарного садівництва, здатного постачати конкурентоспроможну плодову продукцію не лише на внутрішній, а й на світовий ринок. Запорукою сталого урожаю завжди є своєчасне виявлення хвороб та шкідників саду для контролю якості і захисту садів від шкідливих організмів.
10 Квітня, 2024 р., 08:19
Вночі, російські окупанти вчергове атакували Україну, застосувавши 17 БпЛА типу “Shahed”. Силами та засобами протиповітряної оборони України 14 цих ударних дронів було знищено.
09 Квітня, 2024 р., 16:22
Творчий колектив Калинівського технологічного фахового коледжу запрошує калинівчан та гостей міста приємно провести вихідні та долучитися до благодійної акції в підтримку Збройних сил України.
09 Квітня, 2024 р., 15:40
Профілактика отруєння бджіл засобами захисту відповідно Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 04 березня 2021 р. за N 283/35905
09 Квітня, 2024 р., 12:45
Калинівська міська рада виконала чергове замовлення військових, які нині захищають рідну землю від російських загарбників.
09 Квітня, 2024 р., 08:22
Уночі 9 квітня 2024 року російські окупанти атакували 20-ма ударними БпЛА типу «Shahed» , а також чотирма зенітними керованими ракетами С-300 .В результаті протиповітряного бою збито усі 20 «шахедів» у Миколаївській, Одеській, Херсонській, Дніпропетровській, Полтавській, Вінницькій та Львівській областях.