Калинівська міська рада
Вінницька область, Хмільницький район

Новини громади

22 Червня, 2022 р., 11:26
На минулому тижні наша громада отримала невідкладну підтримку від Програми «U-LEAD з Європою». Базові набори «Освітлення» та «Прихисток»  включають все необхідне для забезпечення проживання внутрішньо переміщених осіб. Сюди входять намет, ліжка, спальні мішки, каремати, ковдри, баки для води, гігієнічні набори, а також необхідне обладнання для освітлення: генератори та вуличний освітлювач. Зараз ми приймаємо 1300 внутрішньо переміщених осіб і така підтримка для нас дуже важлива.
22 Червня, 2022 р., 09:29
Окупанти продовжують завдавати ракетних і авіаційних ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури на території України.
21 Червня, 2022 р., 16:09
Ще в одному населеному пункті Калинівської громади відновить роботу дитячий садок. Однією з умов відкриття дошкільного закладу було наявність укриття, де перебуватимуть дошкільнята під час повітряної тривоги.
21 Червня, 2022 р., 14:29
Працівники комунального підприємства «Управляюча компанія «Житловик» продовжують упорядковувати територію Калинівки. Цього разу на допомогу працівникам комунальних служб прийшли освітяни, й разом вони поскошували траву та бур’яни у багатоповерхових будинках по вулицях Машинобудівників та Возз’єднання.
21 Червня, 2022 р., 09:01
На Сєвєродонецькому напрямку окупанти продовжують обстріли підрозділів наших військ з артилерії різних калібрів. Завдали авіаударів поблизу Устинівки, Гірського та Лисичанська. Окрім цього міста, наші воїни успішно протидіють штурмам в районах населених пунктів Сиротине та Біла Гора.
20 Червня, 2022 р., 15:55
Верховна Рада заборонила виконання російської музики в українських медіа та громадському просторі. «За» проголосували 303 народних депутатів.
20 Червня, 2022 р., 14:59
Сьогодні майже кожна родина Калинівської громади переживає розлуку через війну. Війна розлучила багато сімей: чоловіки та сини зараз на фронті і щодня ризикують життям, захищаючи батьківщину, жінки залишилися в тилу, хвилюючись, а також самотужки тягнуть на собі побут, виховання дітей тощо. Як  правильно підтримати одне одного, радить онлайн видання «Українки».
20 Червня, 2022 р., 08:57
Українські захисники та захисниці продовжують мужньо захищати Україну. На Сєвєродонецькому напрямку окупанти обстрілювали зі ствольної та реактивної артилерії райони населених пунктів Лисичанськ, Сиротине, Воронове, Борівське, Біла Гора, Устинівка, Мирна Долина, Тошківка та завдали авіаційних ударів парами літаків Су-25 поблизу Білої Гори та Мирної Долини.
19 Червня, 2022 р., 08:00
Шановні працівники та ветерани системи охорони здоров’я Калинівської громади, в третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника, вшановують людей у білих халатах, які стоять на варті нашого здоров’я.