Новини громади

02 Липня, 2024 р., 12:52
У Калинівці, по вулиці Костянтина Васюка,14, тривають роботи із заміни аварійної ділянки водогону.
02 Липня, 2024 р., 09:25
Влітку підвищується ризик зараження кишковими інфекціями. Вони можуть викликати блювання і діарею. Через це захворіла людина втрачає багато рідини, це називається зневодненням (дегідратація).
02 Липня, 2024 р., 08:25
Ситуація на лінії бойового зіткнення залишається напруженою, але контрольованою. Українські захисники зривають наступальні плани ворога, знищують окупантів та їхню техніку. Від початку минулої доби відбулося 161 бойове зіткнення.
01 Липня, 2024 р., 16:04
Навіть в літню пору року освітянська родина Калинівської громади не залишається без діла. В освітніх закладах Калинівської громади активно заготовляють ягоди, фрукти, овочі та зелень для їдалень.
01 Липня, 2024 р., 14:35
Вінницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ» застерігає калинівчан бути обачними. В області досить частими є випадки, коли невідомі особи називають себе представниками «облгазу», нав’язливо пропонують платні послуги, шантажують погрозами відключення газу і т.п. Дезінформують споживачів та фактично вчиняють шахрайські дії. Такі псевдо-газовики не є працівниками Вінницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» та не мають відношення до діяльності компанії. Здебільшого орієнтуються на людей похилого віку, малозахищених та самотніх людей у сільській місцевості.
01 Липня, 2024 р., 14:16
З початку нового навчального року в закладах освіти Калинівської громади працюватимуть інспектори служби освітньої безпеки. П’ять кандидатів на посади інспекторів вже пройшли конкурсний відбір,  проходять навчання  та приступлять до виконання своїх обов’язків з 1 вересня. Ще на три посади продовжується конкурсний відбір.
01 Липня, 2024 р., 08:31
У неділю, 30 червня, ворог намагався атакувати українських військових на 11 напрямках. Загалом за минулу добу відбулося 124 бойових зіткнення. Найгарячішим напрямком залишається Покровський, де ворог не полишає спроб вклинитись в наші бойові порядки. Всього наразі на цьому напрямку відбулось 39 атак.
30 Червня, 2024 р., 08:45
В суботу, 29 червня, ворог атакував  центр Вільнянська, пошкодивши об'єкт критичної інфраструктури, магазин та житлові будинки. Внаслідок ворожої атаки загинули 7 мирних мешканців. В лікарні наразі знаходиться 7 людей, серед яких одна дитина у важкому стані. Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття всім, хто втратив своїх рідних.
29 Червня, 2024 р., 08:53
У Дніпрі рятувальники всю ніч розбирали завали потрощеної багатоповерхівки, по якій напередодні завдали ракетного удару росіяни.  За інформацією поліції, одна людина загинула,  травмовано - дев'ять, зниклими вважаються п'ять людей. Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблих та всім постраждалим внаслідок трагедії.