Новини громади

05 Липня, 2024 р., 12:38
Міністерство у справах ветеранів України здійснило розподіл субвенцій на виплату грошової компенсації для придбання житла за трьома бюджетними програмами в обсязі 5,7 мільярдів гривень, які передбачені на 2024 рік. Кабінет Міністрів України затвердив цей розподіл, тож грошову компенсацію за житло отримають майже 2500 осіб.
05 Липня, 2024 р., 08:19
За минулу добу відбулося 130 бойових зіткнень воїнів Сил оборони з російськими окупаційними військами. Висока інтенсивність бойових дій зберігається на Покровському напрямку, де ворог впродовж доби втратив близько 235 своїх військових. Також ситуація є напруженою на Торецькому напрямку.
04 Липня, 2024 р., 14:50
Усього за кілька днів жителі Хомутинець зібрали щедрі гостинці для поранених українських військових та приготували своє фірмове запечене сало.
04 Липня, 2024 р., 11:39
Перші дні липня в черепашинецькій громаді розпочалися із чергового збору гостинців для медичних закладів, де проходять лікування наші мужні Захисники.
04 Липня, 2024 р., 11:03
Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує, що в окремих територіях на сході України, осередково, виявлено масове розмноження та збільшення чисельності небезпечного шкідника – сарани.
04 Липня, 2024 р., 08:15
На полі бою в Україні за минулу добу відбулося 135 бойових зіткнень воїнів Сил оборони з російськими військами. Найактивнішими напрямками на фронті залишаються Покровський та Лиманський. Також напруженою є ситуація на Торецькому напрямку.
03 Липня, 2024 р., 15:44
Третього липня відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Калинівській міській раді.
03 Липня, 2024 р., 12:48
Аби зручно та швидко знайти інформацію про лікарський засіб можна користуватися онлайн-ресурсами.Вони дають можливість:
03 Липня, 2024 р., 08:09
За минулу добу на фронті відбулося 136 бойових зіткнень.  Ворог нарощує інтенсивність атак, намагається використати перевагу в живій силі та підтримку з повітря. Українські захисники рішуче протидіють спробам росіян просунутися в глибину України, зривають їхні наступальні плани, знищують окупантів та їхню техніку.
02 Липня, 2024 р., 15:32
Упродовж червня, в області вода забрала життя 17 осіб, троє з них — діти. Найменший малюк - 2022 року народження.