05 Квітня, 2024 р., 12:49
228 окремий батальйон логістики: місія та виклики
05 Квітня, 2024 р., 08:06
Вночі  противник атакував двома зенітними керованими ракетами С-300/С-400 та трьома балістичними ракетами «Іскандер-М»  а також 13-ма ударними БпЛА типу «Shahed» із мису Чауда (ТОТ українського Криму). В результаті протиповітряного бою мобільними вогневими групами Сил оборони України збито усі 13 «шахедів» у Запорізькій, Одеській та Дніпропетровській областях.
04 Квітня, 2024 р., 09:59
До уваги жителів громади! 9 квітня 2024 року з 09.00 до 13.00 на базі КП «Калинівський міський центр медико-санітарної допомоги» Калинівської міської ради проводитиметься забір донорської крові.
04 Квітня, 2024 р., 09:35
Працівники комунального підприємства «Калинівкаводоканал» власними силами проводять заміну 500 метрів водогону по вулиці Залізнична у м.Калинівка.
04 Квітня, 2024 р., 08:22
Вночі, російські окупанти вчергове атакували Україну, застосувавши 20 БпЛА типу “Shahed-136/131”. Силами та засобами протиповітряної оборони України 11 ударних БпЛА було знищено.
03 Квітня, 2024 р., 11:12
Калинівська міська рада виконала чергове замовлення українських захисників – придбала вісім блоків багатоканальної швидкої зарядки Bandera Power. Це прилади, які забезпечують незалежне живлення різної техніки для військових, що суттєво покращує ефективність ведення бойових дій та комунікації між підрозділами. - Продовжуємо оперативно опрацьовувати і якомога швидше закривати всі запити військових.-  каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. - Дякуємо нашим збройним силам за надійний захист України! Слава Україні! Героям слава!
03 Квітня, 2024 р., 09:12
Система безоплатної правничої допомоги інформує:
03 Квітня, 2024 р., 08:15
Вночі, російські окупанти вчергове атакували Україну, застосувавши 4 БпЛА типу “Shahed”. Силами та засобами протиповітряної оборони України 4 БпЛА було знищено.
02 Квітня, 2024 р., 16:01
З настанням сезонного потепління необхідність в опаленні приміщень зникає і споживання газу зменшується. Попри це, ризики, з якими пов’язане використання газоспоживаючого обладнання, нікуди не зникають.
02 Квітня, 2024 р., 15:55
Вже традиційно представники Калинівської громади відвідали поранених захисників, які проходять лікування в одному з медичних шпиталів Вінниччини.