Калинівська міська рада
Вінницька область, Хмільницький район

Новини громади

18 Червня, 2022 р., 08:54
На Сєвєродонецькому напрямку противник продовжує вогневий вплив із ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та цивільній інфраструктурі неподалік Лисичанська, Метьолкіного, Устинівки та Воронового.
17 Червня, 2022 р., 11:10
Калинівська громада знову у скорботі, біль втрати розриває серця земляків. У результаті артилерійського обстрілу загинули чотири калинівських нацгвардійці. Смертю Героїв полягли вірні захисники України – старший лейтенант Михайло Богачук, лейтенант Вадим Варава, старший солдат Іван Федоренко та солдат Дмитро Лещенко.
17 Червня, 2022 р., 10:59
Тривають жорстокі бої за українську землю. На Сєвєродонецькому напрямку окупанти продовжують вогневий вплив зі ствольної та реактивної артилерії по підрозділах наших військ. Завдали авіаудару по населеному пункту Устинівка. Тривають бойові дії за повний контроль над містом Сєвєродонецьк. Противник здійснює переміщення на напрямок додаткових підрозділів реактивної артилерії.
16 Червня, 2022 р., 08:48
Тривають жорстокі бої на території України. Ворог не припиняє спроб встановлення повного контролю над містом Сєвєродонецьк. Веде штурм, бої тривають. Російські окупанти продовжують вогневий вплив на підрозділи наших військ з усіх наявних вогневих засобів в районах населених пунктів Білогорівка, Лисичанськ, Сєвєродонецьк.
15 Червня, 2022 р., 16:40
Повномасштабне вторгнення російських окупантів в Україну змінило життя кожного українця. Хтось у ці дні переживає страх і розпач, а для багатьох війна принесла непоправне горе – втрату рідних та близьких.
15 Червня, 2022 р., 16:12
Для допомоги постраждалим від російської агресії громадянам в Україні створили проєкт «Поряд» - портал, що єднає українців, для розміщення запитів на допомогу та їх пошук тими, хто має можливість її надати.
15 Червня, 2022 р., 08:54
Тривають запеклі бої в Україні. Найскладніша ситуація на Сєвєродонецькому напрямку, де  окупанти обстрілюють позиції наших захисників з мінометів, артилерії та реактивних систем залпового вогню. Також обстріляли цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Тошківка, Устинівка, Борівське, Метьолкіно.
14 Червня, 2022 р., 17:37
За сприяння Калинівської міської ради 14 червня калинівський водоканал відновив роботу свердловини, яка знаходиться по вулиці Нестерчука.
14 Червня, 2022 р., 14:50
З 28 квітня виконувачем обов’язки директора Калинівського технологічного фахового коледжу призначили Руслана Будяка.
14 Червня, 2022 р., 08:56
Противник не припиняє вести наступальні дії у Східній операційній зоні та завдавати ракетних і авіаційних ударів по об’єктах інфраструктури на території України.