08 Квітня, 2024 р., 14:53
5 квітня в Калинівській територіальній громаді відбувся районний етап Всеукраїнської шкільної ліги Пліч-о-пліч зі спортом з футзалу.
08 Квітня, 2024 р., 10:35
Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” (далі – Постанова № 94 ) для продовження виплат на проживання ВПО, які найбільше цього потребують.
08 Квітня, 2024 р., 08:19
У ніч на 8 квітня 2024 року ворог завдав удару керованою авіаційною ракетою Х-59 із повітряного простору тимчасово окупованих територій Запорізької області та 24-ма ударними БпЛА типу «Shahed» із мису Чауда (ТОТ українського Криму), районів Курськ, Єйськ (рф). В результаті протиповітряного бою Силами оборони України збито керовану авіаційну ракету Х-59 у Дніпропетровській області та 17 ударних БпЛА типу «Shahed» в Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Хмельницькій та Житомирській областях.
07 Квітня, 2024 р., 08:54
Протягом минулої доби відбулося 57 бойових зіткнень.Загалом, ворог завдав 10 ракетних та 88 авіаційних ударів, здійснив 71 обстріл з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
06 Квітня, 2024 р., 08:52
Протягом минулої доби відбулося 80 бойових зіткнень. Загалом, ворог завдав 14 ракетних та 107 авіаційних ударів, здійснив 137 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
05 Квітня, 2024 р., 16:12
5 квітня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів засідання Експертної ради конкурсу «Безпечні стійкі громади». Відкриваючи засідання, він відзначив особливість цьогорічного конкурсу – першочергова підтримка Збройних Сил України та Сил оборони в боротьбі з російським агресором.
05 Квітня, 2024 р., 15:35
Попри всі складнощі комунальні підприємства громади активно продовжують роботи з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану населених пунктів громади.
05 Квітня, 2024 р., 12:49
228 окремий батальйон логістики: місія та виклики
05 Квітня, 2024 р., 08:06
Вночі  противник атакував двома зенітними керованими ракетами С-300/С-400 та трьома балістичними ракетами «Іскандер-М»  а також 13-ма ударними БпЛА типу «Shahed» із мису Чауда (ТОТ українського Криму). В результаті протиповітряного бою мобільними вогневими групами Сил оборони України збито усі 13 «шахедів» у Запорізькій, Одеській та Дніпропетровській областях.