Калинівська міська рада передала чергову допомогу українським захисникам

Дата: 09.01.2024 10:03

8 січня, Калинівська міська рада передала обладнання військовим зенітного ракетно-артилерійського дивізіону протиповітряної оборони для ефективного пошуку повітряних цілей вночі.  Дане устаткування дозволить зробити деталі на значній відстані більш видимими.

- Повідомлення про потреби від наших Захисників надходять все частіше, тому ми докладаємо максимум зусиль аби допомогти нашим хоробрим та мужнім воїнам. – каже Калинівський міський голова Василь Поліщук

Калинівська міська рада продовжує активно виконувати запити різних підрозділів Збройних сил України щодо надання необхідного обладнання для протистояння російському агресору та захисту територіальної цілісності нашої країни.