Комунальні підприємства Калинівської громади працюють у посиленому режимі

Дата: 08.01.2024 16:22

Через снігопад та ожеледицю 8 січня комунальні служби продовжують виконувати свої обов’язки в посиленому режимі. Починаючи звечора 7 січня, працівники КП УК "Житловик" та КП "Благоустрій" активно прибирають та обробляють протиожеледними засобами дороги та тротуари, проводять розчищення снігу на прибудинкових територіях.

Закликаємо утриматися від поїздок на власних автомобілях, щоб уникнути утворення заторів. Але якщо є гостра потреба у виїзді, потрібно неухильно дотримуватись правил дорожнього руху та швидкісного режиму, який забезпечує своєчасне гальмування. Важливо не залишати автомобільний транспорт на узбіччі чи на проїжджій частині, надавати перевагу в русі дорожній техніці.

Нагадуємо, відповідно до Правил благоустрою, територію біля торговельних центрів, магазинів, об’єктів побутового обслуговування чи громадського харчування, підприємств зобов’язані прибирати суб’єкти господарювання.