Виконуючи бойове завдання на передовій загинув житель Бережан Анатолій Яковенко

Дата: 10.01.2024 14:42

Сумна новина знову надійшла у Калинівську громаду: на Херсонщині загинув відважний захисник України Анатолій Яковенко.

Народився Анатолій Анатолійович Яковенко 3 листопада 1971 року в селі Вовчок, Немирівського району. У 2004 році разом з сім’єю переїхав до Бережан.

До 24 лютого 2022 року працював будівельником. 24.10.2022 року був призваний на військову службу по мобілізації. Загинув 8 січня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України на острові Великий Потьомкін, Херсонської області.

У загиблого залишилися дружина, син та двоє доньок.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним Героя. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Поховають Героя у Бережанах. Про час і дату похорону буде додаткове повідомлення.