Діти пільгових категорій Калинівської громади відвідали театр

Дата: 08.01.2024 11:54

22 діток пільгових категорій 6 січня відвідали Вінницький музично-драматичний театр ім. Садовського та переглянули виставу "Снігова королева".

Захоплюючий сюжет, професійна гра акторів, оригінальні яскраві костюми і декорації, неймовірні спецефекти, ілюмінація - все це створило для дітей атмосферу чарівності і вони поринули у казковий світ чудес, отримали позитивні емоції, враження та святковий настрій.

Колектив служби у справах дітей та сім’ї Калинівської міської ради висловлює щиру подяку  усім причетним за надану дітям можливість відвідати виставу, а колективу театру – за прекрасну гру та незабутні враження.