06 Жовтня, 2020 р., 11:48
Відповідно до статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», за ініціативи БО «БФ «Щаслива лапа»» та з метою покращення ситуації безвідповідального та жорстокого ставлення до тварин, що склалася сьогодні в Україні, 5 жовтня у Калинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2-гімназії було проведено ІІІ Всеукраїнський урок доброти, в якому йшлося про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, присвячений Всеукраїнському дню захисту тварин, який відзначається 4 жовтня.
05 Жовтня, 2020 р., 21:38
Сьогодні міський голова Анатолій Шамалюк перевірив стан виконання робіт із технічної очистки річки Південний Буг в місці водозабору.
05 Жовтня, 2020 р., 15:50
В суботу, 3 жовтня, на базі ДЮСШ «Авангард» м. Калинівка відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат 2004-2005 р.н. та 2007-2008 р.н., присвячений пам’яті тренерів з волейболу Я.М. Ясевича та А.В. Піатровського.
05 Жовтня, 2020 р., 15:00
В ході ремонтних робіт працівники КП «Житловик» м. Калинівка замінили 43 м зовнішньої труби та 24 м внутрішньобудинкової.
04 Жовтня, 2020 р., 11:37
Шановні вчителі, викладачі, працівники освіти, ветерани освітянської ниви!
02 Жовтня, 2020 р., 15:09
Вже більше трьох місяців у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради (ЦНАП) громадяни можуть отримати наступні адміністративні послуги:
02 Жовтня, 2020 р., 13:41
Сьогодні працівники КП "Благоустрій міста Калинівка" висаджують саджанці горіха на облаштованих між проїжджою частиною та тротуаром клумбах по вул. Возз’єднання (від вул. Незалежності до буд. №12).
02 Жовтня, 2020 р., 10:24
Таке рішення ухвалили депутати Калинівської міської ради 7 скликання на 65 черговій сесії, яка відбулась 17 вересня.