Вітання військовослужбовців військової частини 2269 «К» Національної гвардії України

Дата: 12.10.2020 16:58

Сьогодні приймали вітання з нагоди Дня захисника України військовослужбовці військової частини 2269 «К» Національної гвардії України, яка дислокується на території нашої громади.

Вітаючи особовий склад з цим знаменним для українського війська святом, міський голова Анатолій Шамалюк подякував бійцям за вірну та віддану службу, за розуміння і стійкість, мужність і героїзм, високі результати виконання бойових і повсякденних завдань та побажав міцного здоров'я, мирного неба над головою, добробуту та благополуччя, добра і злагоди у родинах, наснаги в службовій діяльності на благо держави та українського народу.

З нагоди відзначення Дня захисника України, за мужність та відвагу, старанність, проявлені під час виконання військового обов’язку по захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України Почесними грамотами Калинівської міської ради, квітами та грошовими винагородами нагороджено 47 військовослужбовців, які є учасниками антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.