Вітаємо з Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби України!

Дата: 11.10.2020 13:59

Фото без описуШановні працівники та ветерани державної санітарно-епідеміологічної служби України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Санітарно-епідеміологічна служба займає ключову позицію в системі охорони здоров'я країни. Адже саме вона забезпечує реалізацію державної політики у сфері профілактичної медицини, стоїть на варті здоров'я і працездатності наших громадян, захищає їх від небезпечних інфекційних захворювань.

У період пандемії COVID-19, всупереч численним складнощам та невідомим досі усьому світові викликам, ви з честю і гідністю виконуєте свій обов'язок. Ваша робота вимагає високого рівня професіоналізму, адже нині ви знаходитесь на передовій боротьби за здоров'я та безпеку життя кожного мешканця нашої громади.

Щиро дякую вам за сумлінну працю у такий непростий період пандемії, фахову компетентність, відповідальність, невичерпну енергію і людяність.

Міцного вам здоров’я, щастя, миру, злагоди, достатку та нових професійних досягнень!

Нехай завжди посміхається доля, життя дарує спокій і добробут, а робота приносить радість та задоволення.

З повагою,

міський голова Анатолій Шамалюк.