Дата: 09.11.2020 11:43

Фото без описуВиконавчий комітет Калинівської міської ради повідомляє, що згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470, та відповідно до Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Калинівської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 19.02.2020 року №48, проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Калинівської міської ради.

Перереєстрація осіб, що перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Калинівської міської ради, здійснюється до 31 грудня 2020 року на підставі особисто наданих громадянами таких документів:

• Заяви про перереєстрацію;
  • Довідки про склад сім’ї та реєстрацію;
  • Ксерокопій свідоцтва про шлюб/розірвання шлюбу та народження дітей (за наявності змін з останньої перереєстрації);
  • Ксерокопій паспортів усіх дорослих членів сім’ї;
  • Ксерокопій документів, що підтверджують право на пільги (при наявності оригіналу);
  • Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно на заявника та усіх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку.

Документи подаються за адресою: Калинівська міська рада, вул. В. Нестерчука, 47, загальний відділ, тел. 2-13-07.