Увага, попередження про ожеледицю та посилення вітру!

Дата: 10.12.2020 16:27

Фото без описуЗа прогнозом Вінницького обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці 11 грудня по Вінницькій області та м. Вінниці очікується туман: видимість - 200-500 м, ожеледь, на дорогах ожеледиця, впродовж доби пориви південно-східного вітру 15-20 м/с.

Синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки. Під час цього рівня слід проявляти максимальну обережність при перебуванні у зоні дії погодних явищ. Такі погодні умови несуть реальну загрозу для населення, інфраструктури та навколишнього природного середовища, а також можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.

У зв’язку з цим звертаємось до громадян:

• власникам автомобільного транспорту по можливості утримуватись від поїздок;
  • обирати швидкісний режим, який забезпечує своєчасне гальмування;
  • не залишати транспорт на узбіччі чи проїжджій частині дороги та під деревами;
  • обережно поводитись у зоні пролягання електромереж. У разі виявлення обриву дротів, негайно повідомити районні-, міські електромережі та сусідів; забезпечити охорону обірваного дроту до прибуття ремонтної бригади.