До уваги фізичних осіб-підприємців I та II групи!

Дата: 08.12.2020 15:47

Фото без описуПовідомляємо, що Урядом відновлено виплату допомоги на дітей до 10 років на період з 01.11.2020 року по 31.12.2020 року.

Особи, які отримували виплату допомоги у травні-серпні 2020 року, таку допомогу будуть отримувати і надалі.

До уваги фізичних осіб-підприємців, які не звертались за даною виплатою, що для призначення та виплати допомоги на дітей необхідно звернутись до управлінь соціального захисту населення, за місцем проживання до 15 грудня 2020 року, з пакетом необхідних документів у паперовій формі:

- копіями свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;

- довідкою з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);

- копією документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);

- копією рішення районної, районної у м. Києві та м. Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об'єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Або заповнити електронну заяву за посиланням: https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua/ з фотокопіями відповідних документів.

Джерело: Міністерство соціальної політики України.