Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 8 грудня

Дата: 08.12.2021 14:56

Фото без опису8 грудня  у  Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 69 хворих, у 68 з них підтвердили, у 1 підозра на  COVID-19.

54  госпіталізованих потребують кисневої підтримки. 6 хворих перебувають у відділенні інтенсивної терапії.

За минулу добу госпіталізували 1 хворого. 7 грудня не було зареєстровано летальних випадків.

На амбулаторному лікуванні перебуває 296 жителів громади.

6 грудня  медпрацівники Центру первинної медико-санітарної допомоги набрали 104 мазки для дослідження, з них 15 позитивних, 7 грудня набрали 41 мазок – 5 позитивних.

У Калинівській громаді вакцинували 28 895 осіб.  8 грудня на пунктах щеплення вакцинували 178 осіб.