У закладах освіти Калинівської громади провели навчальну евакуацію

Дата: 25.01.2022 11:59

З 11 по 18 січня в усіх закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти Калинівської громади провели практичні заняття з порядку укриття у захисних спорудах та найпростіших укриттях. Головною метою заходу було перевірити, чи всі учасники навчального процесу знають, як діяти у разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації.

Ініціював позапланову перевірку готовності закладів Калинівський міський голова Василь Поліщук, аби навчити дітей не панікувати у випадку пожежі чи екстремальної ситуації.

Варто зазначити, що діти  добре впоралися з задачею та швидко й організовано залишили будівлі освітніх закладів.

Під час навчальної евакуації школярів навчали як згуртовано та без паніки,  у разі потреби, перейти із приміщення навчального чи дошкільного закладу до протирадіаційного укриття чи найпростішого укриття. За відсутності укриттів на території населеного пункту, де розташований заклад, проводили евакуацію школярів до місць збору для подальшого перевезення транспортними засобами до найближчих укриттів.