03 Лютого, 2022 р., 10:59
Вінницька область впевнено утримує лідерство в Україні за кількістю ухвалених територіальними громадами Стратегій розвитку. Крім цього, Вінниччина –  у четвірці областей, де 100% громад охоплені стратегічним плануванням. Такі дані оприлюднило Міністерство розвитку громад та територій України.
02 Лютого, 2022 р., 16:28
2 лютого  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 51 хворий, у всіх підтвердили  COVID-19.
02 Лютого, 2022 р., 16:17
Впродовж двох днів працівники комунального підприємства «Господар» упорядковують територію села Забара, яке відноситься до Мирненського старостинського округу.
02 Лютого, 2022 р., 16:06
Другого лютого Калинівський міський голова Василь Поліщук з робочим візитом відвідав військову частину 3028 Національної гвардії України, яка дислокується у Калинівці. Під час зустрічі командир частини полковник Богдан Вакулко ознайомив міського голову з результатами проведених робіт, з побутовими умовами військовослужбовців та разом вони обговорили план перспективного розвитку й розбудови військової частини на 2022 рік.
01 Лютого, 2022 р., 14:36
1 лютого  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 61 хворий, у 60 з них підтвердили  COVID-19.
01 Лютого, 2022 р., 12:29
1 лютого громади Хмільницького району презентували проєкти, що пройшли на наступний етап конкурсу обласної ради «Комфортні громади».
01 Лютого, 2022 р., 11:46
На звернення членів громадської організації «Калинівської міської спілки рибалок «Фортуна – спиртзавод» працівники комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» взялися упорядковувати територію біля спиртзаводського ставка.
01 Лютого, 2022 р., 09:08
Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.
31 Січня, 2022 р., 15:54
На шістдесят другому році життя після тривалої боротьби із важкою хворобою відійшов у вічність старший лейтенант запасу, учасник бойових дій Сергій Миколайович Поліщук.
31 Січня, 2022 р., 15:05
31 січня  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 63 хворих, у 62 з них підтвердили  COVID-19.