24 Липня, 2020 р., 12:50
КП «Калинівкаводоканал» повідомляє, що аварійно-ремонтна бригада ліквідовує наслідки аварійної ситуації, яка виникла внаслідок пориву водогону по вул. Шевченка, перед будинком №15. Здійснюються заходи щодо усунення корозійного пошкодження труби на вказаній ділянці водогону.
24 Липня, 2020 р., 12:48
До уваги мешканців Калинівської міської об’єднаної територіальної громади!
24 Липня, 2020 р., 10:42
Капітальний ремонт тротуару по вул. Промислова (від буд. №51 до буд. №75) в м. Калинівка - на завершальному етапі.
23 Липня, 2020 р., 16:38
Розпочато капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Нова (від буд. №12 до вул. Незалежності) в м. Калинівка.
23 Липня, 2020 р., 15:36
Нещодавно завершився капітальний ремонт прибудинкової території по вул. Возз’єднання, 22 в м. Калинівка. В ході ремонтних робіт було укладено нове асфальтне покриття проїжджої та пішохідної частин, вхідних груп до під'їздів, облаштовано майданчики для паркування транспортних засобів, встановлено бордюри для розмежування окремих зон.
23 Липня, 2020 р., 12:49
До уваги мешканців Калинівської міської об’єднаної територіальної громади!
23 Липня, 2020 р., 12:30
Вже декілька днів працівники КП «Благоустрій міста Калинівка» виконують роботи із нанесення розмітки на дорогах міста та пішохідних переходах.
23 Липня, 2020 р., 11:27
22 липня Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо продовження адаптивного карантину до 31 серпня задля уникнення досягнення піків захворювань і перевантаження системи охорони здоров’я.
23 Липня, 2020 р., 09:12
За рахунок коштів бюджету Калинівської міської ОТГ тривають заплановані ремонтні роботи в навчальних закладах, зокрема, в дитячих садочках громади.
22 Липня, 2020 р., 17:06
З метою поліпшення якості питної води у місті працівники КП «Калинівкаводоканал» здійснюють планові роботи з очищення, промивання та дезінфекції резервуару чистої води, а також водопровідних мереж міста.