Вінницька область, Калинівський район

Дата: 23.07.2020 11:27

22 липня Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо продовження адаптивного карантину до 31 серпня задля уникнення досягнення піків захворювань і перевантаження системи охорони здоров’я.

Залежно від епідеміологічної ситуації всі регіони буде поділено на декілька зон: зелену, жовту, помаранчеву і червону за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19. При цьому критерії для розподілу регіонів на чотири зони залишаються незмінними. Залежно від показників вживатимуться заходи з послаблення чи посилення карантинних обмежень в окремо визначених регіонах.

Детальніше з принципами епідеміологічної небезпеки та розподілу регіонів можна ознайомитися в інфографіці.