07 Січня, 2023 р., 08:00
Щиро вітаю усіх, хто сьогодні відзначає Різдво Христове!
06 Січня, 2023 р., 08:23
Протягом минулої доби противник завдав 17 авіаційних ударів та здійснив 59 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Зокрема, і по цивільній інфраструктурі. Небезпека авіаційних та ракетних ударів ворога залишається на всій території України.
05 Січня, 2023 р., 16:40
5 січня 2023 в Калинівській громаді відбулося новорічно-різдвяне свято без хурделиці та снігу, але багате на подарунки.
05 Січня, 2023 р., 08:36
Калинівщина оплакує ще одного Героя – вірного захисника України Богдана Пустовалова, який загинув 30 грудня, захищаючи цілісність і незалежність України.
05 Січня, 2023 р., 08:18
Протягом минулої доби російські окупанти завдали 3 ракетних, 13 авіаційних ударів та 68 обстрілів з реактивних систем залпового вогню, зокрема, по цивільній інфраструктурі міст Бахмут, Костянтинівка і Курахове Донецької області; Нікополь на Дніпропетровщині та Херсон. Є постраждалі, важкопоранені та загиблі серед мирного населення. Небезпека ворожих авіаційних та ракетних ударів залишається на всій території України.
04 Січня, 2023 р., 09:18
Противник, протягом минулої доби, завдав 7 ракетних, 18 авіаційних ударів та здійснив понад 85 обстрілів з реактивних систем залпового вогню, зокрема, по цивільній інфраструктурі міст Краматорськ Донецької області, Запоріжжя та Херсон. Є постраждалі серед мирного населення.  Загроза ворожих авіаційних та ракетних ударів залишається на всій території України.
03 Січня, 2023 р., 14:34
Сумна звістка знову надійшла у Калинівську громаду – у жорстоких боях із російськими окупантами загинув уродженець Голендрів Дмитро Джафаров. Молоде життя юнака обірвалося 4 грудня 2022 року і лише через місяць вдалося повернути тіло Героя у рідне село.
03 Січня, 2023 р., 09:09
Російські окупанти продовжують вести повномасштабну збройну агресію проти нашої держави. Противник не відмовляється від планів, щодо виходу на адміністративний кордон Донецької області. Основні зусилля зосереджує на підтриманні наступального потенціалу та поповнення втрат, зокрема за рахунок мобілізованих.
02 Січня, 2023 р., 16:07
У світі триває боротьба з пандемією інфекції SARS-COV-2 (COVID-19). Нині фіксується значне зростання кількості нових випадків захворювання в Китаї, а завдяки налагодженим зв’язкам цієї країни з Європою, є побоювання відповідного росту захворюваності у країнах ЄС.
02 Січня, 2023 р., 15:33
Першим у 2023 році у Калинівській громаді народився хлопчик. Малюк з’явився на світ 1 січня о 23.35. Його вага 3 кілограми 800 грамів, зріст 54 сантиметри. Це перша дитина в родині батьків.