Калинівщина втратила ще одного Героя – Богдана Пустовалова

Дата: 05.01.2023 08:36

Фото без описуКалинівщина оплакує ще одного Героя – вірного захисника України Богдана Пустовалова, який загинув 30 грудня, захищаючи цілісність і незалежність України.

Богдан Пустовалов народився 25 квітня 1994 року в селі Лозова Харківської області. Все його дитинство та юність пройшли у Луганській області. Там він закінчив школу, здобув професію маляра.

Після закінчення строкової служби юнак перейшов на службу за контрактом. Коли почалася війна він за покликом свого серця, не роздумуючи, пішов захищати свою рідну землю від ворога.

Знайомі та друзі згадують про нього, як про чуйного, доброго, виховного хлопця. Він був чудовим сином, онуком, братом, племінником, дядьком, побратимом і просто товаришем.

В Героя залишилися вічно сумуючі мама, бабуся, брат та сестра.

Останні роки Богдан Пустовалов проживав у Калинівці, яка стала для нього рідним містом, і за побажанням рідних саме у Калинівці його поховають.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблого Героя. Схиляємо голови у скорботі, вічна та світла пам'ять Герою. Україна втратила відважного захисника, рідні – доброго та чуйного сина, онука, брата, племінника. Розділяємо ваш біль та щиро співчуваємо вашій важкій втраті.

Про час і дату поховання буде додаткова інформація.