Калинівщина оплакує загибель ще одного Героя – уродженця Голендрів Дмитра Джафарова

Дата: 03.01.2023 14:34

Фото без описуСумна звістка знову надійшла у Калинівську громаду – у жорстоких боях із російськими окупантами загинув уродженець Голендрів Дмитро Джафаров. Молоде життя юнака обірвалося 4 грудня 2022 року і лише через місяць вдалося повернути тіло Героя у рідне село.

Народився Дмитро Джафаров 26 березня 1995 року у Голендрах. Нелегке сирітське життя випало на долю Дмитра. Вихованням двох онуків займалася рідна бабуся, а після її смерті – двоюрідна бабуся. Всупереч усім життєвим перешкодам після закінчення місцевої школи юнак поступив в Академію Національної Гвардії та закінчив її з відзнакою.

Незначний час військовий брав участь в ООС. До війни працював начальником охорони на одному з підприємств у Вінниці. А коли в Україні розпочалась повномасштабна війна, знову взяв у руки зброю та став на захист Вітчизни.

Односельці та рідні кажуть, що Дмитро був дуже скромним, тихим, ввічливим юнаком, який випромінював тепло та доброту.

У загиблого залишилися молодший брат, який нині також захищає Україну, та двоюрідна бабуся, яка стала для нього мамою.

Калинівська міська рада висловлює співчуття рідним загиблого Героя. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Щиро шануємо пам’ять усіх Героїв, які, ціною власного життя, відстоюють майбутнє нашої країни. Світла пам'ять тим, хто відійшов у вічність…

Про дату та час поховання буде додаткова інформація.