06 Лютого, 2024 р., 11:04
У війні в Україні дрони стали важливою частиною бойових дій. Вони здійснюють розвідку, коригують артилерійський вогонь, ведуть контрбатарейну боротьбу та контролюють значні території. Наявні виробники не можуть швидко масштабуватися під колосальні потреби ЗСУ, тому потреба у дронах на фронті є дуже велика.
06 Лютого, 2024 р., 09:25
Калинівська міська рада продовжує оперативно закривати запити наших захисників.
06 Лютого, 2024 р., 08:31
Команди з баскетболу Калинівської громади – юних «Драконів» Корделівського ліцею та «Соколів» з ліцею с.Глинськ взяли участь у відкритті ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».
06 Лютого, 2024 р., 08:26
КП «Калинівкаводоканал» Калинівської міської ради повідомляє, що в зв’язку із проведенням ремонтних робіт на центральному водогоні 8 лютого з 09:30 год. буде тимчасово припинено водопостачання у м.Калинівка.
06 Лютого, 2024 р., 08:02
російські окупанти посилили наступ на фронті, протягом минулої доби там сталося 126 бойових зіткнень.
05 Лютого, 2024 р., 14:43
Чергова потреба військових у транспортному засобі закрита.
05 Лютого, 2024 р., 08:22
російські окупанти наступають у районах Новобахмутівки, Степового, Авдіївки, Георгіївки, Новомихайлівки, Богданівки, Кліщіївки, Роботиного та Приютного. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.
04 Лютого, 2024 р., 08:14
Авдіївка залишається найскладнішою ділянкою фронту. Половина з усіх  атак, які відбулися впродовж минулої доби,  прийшлася саме на цей район. У суботу, 3 лютого, на фронті зафіксували 66 бойових зіткнень.
03 Лютого, 2024 р., 15:06
Працівники служби у справах дітей та сім'ї Калинівської міської ради організували чергову поїздку до Подільського зоопарку у Вінницю дітей Захисників та Захисниць України.
03 Лютого, 2024 р., 08:04
У ніч проти 3 лютого росія атакувала Україну ударними безпілотниками з кількох напрямків. Повітряні сили ЗСУ повідомили, що вдалося збити дев'ять ворожих дронів.