У Калинівській громаді проводитимуть вибіркове обстеження умов життя українських домогосподарств

Дата: 15.12.2021 09:03

Фото без описуЗ грудня 2021 року в усіх регіонах країни розпочинається відбір домогосподарств для участі в обстеженні умов їхнього життя впродовж 2022 року.

У Вінницькій області для проведення цього обстеження залучаються 454 домогосподарства, адреси яких визначаються шляхом випадкового відбору, в тому числі й на території Калинівської громади.

Дане обстеження є надзвичайно важливим, оскільки воно може надати цілісну картину життя населення саме на сьогоднішній момент: показати ставлення громадян до того чи іншого урядового рішення; допоможе органам влади визначитися в подальшій політиці або оцінити ефективність політики, яка проводилась в минулому. Обстеження показує реальну картину і разом з тим подає ідеї вирішення тих чи інших проблем, зокрема щодо запровадження заходів соціального захисту населення.

Органи державної статистики запрошують населення до співпраці й запевняють, що вся інформація, отримана від будь-якої родини, матиме суто конфіденційний характер і використовуватиметься лише у зведеному та знеособленому вигляді в статистичних цілях.