09 Вересня, 2020 р., 17:02
Триває оновлення дорожньо-транспортної інфраструктури у м. Калинівка.
09 Вересня, 2020 р., 12:10
У відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради (ЦНАП) громадяни можуть отримати нові адміністративні послуги: обмін посвідчення водія (без складання іспитів) та видача нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого.
09 Вересня, 2020 р., 11:15
Протягом декількох днів аварійно-ремонтна бригада КП «Калинівкаводоканал» ліквідовувала наслідки аварійної ситуації, яка виникла по вул. Покришкіна, 4 у м. Калинівка. На ділянці водогону від вул. Незалежності до буд. №4 по вул. Покришкіна було виявлено три пориви труби в зв'язку з корозійним пошкодженням, внаслідок яких спостерігався значний витік води.
09 Вересня, 2020 р., 10:47
АТ «Вінницягаз» оголошує акцію для клієнтів компанії - споживачів природного газу. Умови акції прості: З 01 по 30 вересня 2020 р. сплатіть за послугу розподілу природного газу АТ «Вінницягаз» по грудень 2020 р. включно. П’ять переможців з числа учасників акції визначимо 15 жовтня 2020 р. за допомогою генератора випадкових чисел.
09 Вересня, 2020 р., 09:05
11-13 вересня на базі Калинівської ДЮСШ «Авангард» проходитиме чемпіонат України з хокею на траві серед юнаків 2011-2012 років народження.
08 Вересня, 2020 р., 16:41
В зв’язку із запровадженням ряду заборон щодо проведення культурно-масових заходів через пандемію коронавірусу та обмеженням відвідування Дружелюбівського сільського будинку культури і сільської бібліотеки мешканцями громади, працівники закладів, а саме, директор – Віра Майструк та бібліотекар – Галина Глуханюк, змінили звичний стиль роботи та почали працювати в онлайн-форматі, проводячи таким чином різноманітні виставки, презентації, корисні майстер-класи, а також цікаві конкурси.
08 Вересня, 2020 р., 14:33
З 01 по 30 вересня поточного року «Вінницягаз» проводить акцію для своїх клієнтів. Споживачі, які до 30 вересня 2020 року оплатять за розподіл газу по грудень 2020 р. включно, мають змогу безоплатно обстежити газові мережі своїх квартир чи приватних будинків.
08 Вересня, 2020 р., 10:23
Триває капітальний ремонт міського стадіону ДЮСШ «Авангард» по вул. Незалежності, 52а у м. Калинівка, зокрема, розпочато облаштування баскетбольно-волейбольного майданчика та бігової доріжки.
07 Вересня, 2020 р., 14:47
З початку 2020 року ТОВ «Вінницягаз Збут» отримав від НАК «Нафтогаз України» ресурсу на майже 465 мільйона гривень. За період з січня по липень поточного року компанією за поставлений газ сплачено оптовому постачальнику - НАК "Нафтогаз України" понад 700 мільйонів гривень, що становить 152%.Про це повідомив директор ТОВ « Вінницягаз Збут» Василь Сопільник. «Різницю суми «Вінницягаз Збут» спрямував на погашення минулорічних боргів, що на 1.08.2020 становлять 417 485 млн грн. Тоді, як споживачі за цей період не розрахувались із підприємством – постачальником за спожите блакитне паливо на суму майже 400 млн грн», - наголошує Василь Сопільник. За його словами, головна причина даних боргів – заниження населенням норм споживання блакитного палива та неприведення обсягів використаного газу до стандартних умов. «Левову частку коштів, які споживачі оплачують за природний газ, а саме 87%, отримує оптовий постачальник природного газу «Нафтогаз»,- додає Василь Сопільник. «Вінницягаз Збут» із загальної суми розрахунків за газ отримує 2,37%.