28 Вересня, 2020 р., 15:08
Сьогодні, з нагоди відзначення 102-ї річниці від дня народження видатного українського педагога – гуманіста В.О. Сухомлинського, у ДНЗ №2 «Казка» м. Калинівка відбулася музично - літературна розвага «Рід. Родина. Украі?на».
28 Вересня, 2020 р., 13:57
На черговій 65 сесії Калинівської міської ради 7 скликання, яка відбулась 17 вересня, було ухвалено рішення про затвердження плану розгортання мережі закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 навчальний рік.
27 Вересня, 2020 р., 13:04
Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Калинівської міської об’єднаної територіальної громади!
27 Вересня, 2020 р., 12:14
Шановні працівники та ветерани машинобудівної галузі!
25 Вересня, 2020 р., 22:36
На черговій 65 сесії Калинівської міської ради 7 скликання депутати схвалили рішення про затвердження тарифів платних послуг, які надаються за навчання в Калинівській дитячій музичній школі відділу освіти Калинівської міської ради на 2020 – 2021 навчальний період. Також у рішенні йдеться про встановлення пільг щодо плати за навчання для окремих категорій учнів.
25 Вересня, 2020 р., 12:53
Триває оновлення дорожньої інфраструктури у Калинівській міській ОТГ.
25 Вересня, 2020 р., 12:26
Щорічно у дошкільному навчальному закладі №7 м. Калинівка проводиться виставка дитячих поробок з природних матеріалів. І кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт. Під гаслом «Дивовижний світ осінньої казки» відбулася виставка і цієї осені.
25 Вересня, 2020 р., 11:42
На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб» від 16.01.2020р. № 474-IX на черговій 65 сесії Калинівської міської ради 7 скликання, яка відбулась 17 вересня, було внесено доповнення до п. 8 рішення № 64 21-ої сесії 7-го скликання від 16.03.2017р. «Про встановлення вартості харчування одного дітодня в закладах відділу освіти Калинівської міської ради та підвіз учнів інших громад» щодо безкоштовного харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Калинівської міської ОТГ дітей з числа внутрішньо переміщених осіб та дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
25 Вересня, 2020 р., 10:48
Шановні працівники закладів позашкільної освіти!