Вінницька область, Калинівський район

Мистецький захід з нагоди 102-ї річниці від дня народження В.О. Сухомлинського

Дата: 28.09.2020 15:08

Сьогодні, з нагоди відзначення 102-ї річниці від дня народження видатного українського педагога – гуманіста В.О. Сухомлинського, у ДНЗ №2 «Казка» м. Калинівка відбулася музично - літературна розвага «Рід. Родина. Украі?на».

Дитинство – це яскрава, неповторна сторінка в житті кожної людини, а дитячий садок - це той світ, в якому дитина проживає найважливіший період свого розвитку, і від того, хто буде поряд із нею, яким буде зміст її виховання, що буде використовуватись для її розвитку, залежить не лише майбутнє дитини, а й майбутнє родини, майбутнє країни, майбутнє народу.

«Діти повинні стати людьми з ясним розумом, благородним серцем, золотими руками і високими почуттями», - наголошував В.О. Сухомлинський.

За гуманістичною спадщиною великого педагога дошкільнии? заклад «Казка» працює вже протягом 12 років, формуючи у кожного вихованця вміння бути маленьким філософом, відчувати любов до прекрасного та осмислювати цей світ через красу природи.