Затвердження плану розгортання мережі закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 навчальний рік

Дата: 28.09.2020 13:57

На черговій 65 сесії Калинівської міської ради 7 скликання, яка відбулась 17 вересня, було ухвалено рішення про затвердження плану розгортання мережі закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 навчальний рік.

Відповідно до затвердженого плану мережа закладів дошкільної освіти нараховує 8 закладів (7 – м. Калинівка, 1 – с. Дружелюбівка), з них: дитячих садків – 2, ясел-садків – 6.

У 42 вікових групах закладів виховується 901 вихованець.

Мережа закладів загальної середньої освіти складає 5 шкіл (4 – м. Калинівка, 1 - с. Дружелюбівка), з них: школа І-ІІІ ступенів-гімназія – 1, школа І-ІІІ ступенів – 3, школа І-ІІ ступенів – 1.

Всього у загальноосвітніх школах громади нараховується 121 клас, в яких навчаються 2 725 учнів.

До мережі закладів позашкільної освіти входять 2 заклади.

У КЗ «Будинок дитячої творчості Калинівської міської об’єднаної територіальної громади» відділу освіти Калинівської міської ради у 21 групі займаються 315 учнів.

У Калинівській дитячій музичній школі на 7 відділеннях займаються 306 учнів.