Вітаємо з Днем працівників освіти!

Дата: 04.10.2020 11:37

Фото без описуШановні вчителі, викладачі, працівники освіти, ветерани освітянської ниви!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем працівників освіти!

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця. Це наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.
Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець та почуттів. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їхніх серцях зерна прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття та даєте мудрі поради.

Гідно виконуючи свою почесну місію, саме ви створюєте майбутнє нашої Калинівської громади та професійно розвиваєте сучасну освіту, показуючи високі результати в роботі, найкращим підтвердженням чого є ваші учні, які займають призові місця на різного рівня олімпіадах, конкурсах, успішно здають ЗНО та вступають до омріяних вузів.

Щиро дякую вам, дорогі наші освітяни, за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність, турботу, любов та безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте своїм вихованцям.

Особливі вітання та низький уклін педагогічним працівникам, які перебувають на заслуженому відпочинку, - ваші мудрість та знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили значення вчителя – провідника вічних цінностей.

Бажаю вам всім міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності!
Нехай завжди всміхається доля, здійснюються найзаповітніші мріі, а у ваших родинах буде тепло, радісно та затишно.

Зі святом!

З повагою,
міський голова Анатолій Шамалюк.