В Калинівці створили Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Дата: 02.10.2020 10:24

Фото без описуФото без описуТаке рішення ухвалили депутати Калинівської міської ради 7 скликання на 65 черговій сесії, яка відбулась 17 вересня.

Комунальну установу створено з метою сприяння професійному розвитку педагогів закладів дошкільної, позашкільної, середньої освіти. Центр професійного розвитку надаватиме консультативну підтримку вчителям щодо професійного розвитку, супервізії, документації закладу, освітніх та навчальних програм, організації освітнього процесу.

Отож, згідно з пунктом 5 розділу Х Закону України «Про повну загальну середню освіту» і сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, відповідно до частини 3 статті 52 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Положення про центр професійного розвитку педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 672, керуючись частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», центр професійного розвитку змінив діючу методичну службу відділу освіти Калинівської міської ради.

Крім того, депутати міської ради затвердили Положення Центру, який матиме юридичну адресу, печатку та трьох штатних працівників.

Відтак, Центр професійного розвитку педагогічних працівників розпочав свою роботу з 1 жовтня за адресою: вулиця В. Нестерчука, 43, у приміщенні відділу освіти Калинівської міської ради.